Herkes olağanüstü ve eşsizdir. 

 

Hayatlarımızı sıradanlaştıran ise, bu bilinçten kopuk bir şekilde ve içimizdeki mucizevi potansiyelden çok uzak yaşıyor olmamızdır. Kalıcı bir denge hali ile, ruhumuzu besleyen, bedenimizi güçlendiren ve zihnimizi dinginleştiren bir yolculuğa çıkarsak, işte ancak bu şekilde eşsiz ve olağanüstü dünyamız ile tekrar bağlanıyor oluruz.

 

İyinsan Takımı olarak bizler, bu yoldaki yolcu ile uzmanları bir araya getirip, daha iyi bir insan, daha iyi bir toplum, ve böylelikle de daha iyi bir dünyada yaşamayı hedefleyen hayalperestleriz.

 

İyinsan Amacı insanların içinde yaşadıkları sıkışmışlık, yalnızlık ve çaresizlik hislerini ortadan kaldırmayı ve anlam arayışındaki insana kim olduğunu ve hayatın anlamını bulmasında yardımcı olmayı hedefleyen bir platform olmaktır

 

İyinsan’ın Hedefi başta Yoga, Nefes, Meditasyon, Fitness, Pilates, Psikoloji, Beslenme ve Astroloji olmak üzere Ruh, Beden ve Zihin üçlemesine değen her türlü hizmeti sunarak insanların içinde var olan potansiyeli ortaya çıkartmak ve insanları olduğu halinin en iyisine taşımaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

Daha iyi bir insan olma yolunda harekete geçmek.

✧ İnsanların iyilik potansiyellerinin artmasına, içlerindeki sonsuz gücün ortaya çıkmasına aracılık etmek.

✧ Ruh, beden ve zihin bütünselliğine ulaşmaya aracılık etmek.

 

VİZYONUMUZ

 

✧ Daha iyi bir DÜNYADA YAŞAMAK

✧ İnsanların gelişimine dair her türlü içeriğin sunulduğu bir iyilik platformu yaratmak

✧ Hepimiz yüce benlikler olarak daha iyi bir dünyada yaşamayı hak ediyoruz, bunun için devamlı yenilenerek gelişen iyi bir dünya yaratılmasını hedefliyoruz.